Menu Zamknij

14 luty 2021 – VI Niedziela Zwykła

  1. Dziś druga niedziela miesiąca, tradycyjnie ofiary składane na tace, przeznaczone są na prace przy naszym kościele. Za wszystkie złożone ofiary, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  3. W najbliższą środę, którą nazywamy ŚRODĄ POPIELCOWĄ 17 lutego rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Zapraszamy na Msze Święte w naszym kościele o godzinie 8:00, 17:30 i 20:00, na których, na znak pokuty i umartwienia posypiemy nasze głowy popiołem z zachowaniem przepisów epidemicznych. Tego dnia obowiązuje post ścisły jakościowy i ilościowy.
  4. W Wielkim Poście, Droga Krzyżowa w naszym Kościele odprawiana jest w każdy piątek po Mszy Świętej o godz. 17:30.
  5. Zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:00.
  6. Od środy pod amboną przez cały Wielki Post będzie wystawiona puszka na ofiary i kosz na produkty żywnościowe, z których przygotujemy paczki na święta dla najuboższych z naszej parafii. Za złożone dary i ofiary na ten cel, składamy serdeczne Bóg zapłać, tym bardziej, że jest nas teraz mniej w kościele, a ubogich raczej przybywa, niż ubywa.
  7. Dziękujemy i prosimy o przestrzeganie i sami staramy się przestrzegać przepisów epidemicznych, które są wywieszone na wszystkich drzwiach wejściowych do Kościoła.
Podziel się