Menu Zamknij

21 luty 2021 r – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na nasze Seminarium Duchowne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  3. W Wielkim Poście zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek po Mszy Świętej o godz. 17:30 i na Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o godz. 17:00
  4. W dniach od 7 do 9 marca zapraszamy na rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi psycholog – ks. dr Rafał Pabich. Tematem przewodnim będą słowa z Ewangelii według św. Marka „Bądź dobrej myśli. Wstań woła cię”. Już dziś o tym mówimy, aby każdy mógł w swoim kalendarzu ten czas zaplanować.
  5. Pod amboną przez cały Wielki Post będzie wystawiona puszka na ofiary i kosz na produkty żywnościowe, z których przygotujemy paczki na święta dla najuboższych z naszej parafii. Za złożone dary i ofiary na ten cel, składamy serdeczne Bóg zapłać, tym bardziej, że jest nas teraz mniej w kościele, a ubogich raczej przybywa, niż ubywa.
  6. Dziękujemy i prosimy o przestrzeganie i sami staramy się przestrzegać przepisów epidemicznych, które są wywieszone na wszystkich drzwiach wejściowych do Kościoła.
Podziel się