Menu Zamknij

28 luty – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dziś w całym kościele odbywa się zbiórka na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad Gentes”. Za złożone do puszek ofiary przy wyjściu z kościoła składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu           z kościoła.
  3. W Wielkim Poście zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek po Mszy Świętej o godz. 17:30 i na Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o godz. 17:00
  4. Za tydzień od 7 do 9 marca zapraszamy na rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi psycholog – ks. dr Rafał Pabich. Tematem przewodnim będą słowa z Ewangelii według św. Marka „Bądź dobrej myśli. Wstań woła cię”. Serdecznie zapraszamy.
  5. Pod amboną przez cały Wielki Post jest wystawiona puszka na ofiary i kosz na produkty żywnościowe, z których przygotujemy paczki na święta dla najuboższych z naszej parafii. Taką akcję pomocy przeprowadziliśmy w Adwencie na Święta Bożego Narodzenia i udało się wesprzeć wiele rodzin. Teraz w chcemy to powtórzyć, dlatego za złożone dary i ofiary na ten cel, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. W najbliższą środę, 3 marca o godz. 20:00, odbędzie się spotkanie DeNews, tu w naszym Kościele. Jest to prowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym sezonie tematem przewodnim jest szczęście. A pytanie, które postawimy w tym miesiącu brzmi: A co sąd ostateczny ma do szczęścia? Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  7. Dziękujemy i prosimy o przestrzeganie i sami staramy się przestrzegać przepisów epidemicznych, które są wywieszone na wszystkich drzwiach wejściowych do Kościoła.
Podziel się